Öltönyben is jól buliztunk

18. alkalommal báloztak a rendőrök

Őszi hangulatú díszek, szalagok és virágok várták a Rendőrök Nemzetközi Szervezetének (IPA) hevesi báljára érkező vendégeket az immár hagyományos októberi  Jótékonysági bálon. A jeles esemény immár tizennyolcadik éve teremt alkalmat a megye rendőreinek találkozójára, illetve arra, hogy a civil társadalom megismerhesse a rendőri vezetőket, együtt tölthessen egy kellemes estet a rend őreivel.

Erről szólt Csáki Zsigmond Heves város polgármestere is, amikor a város vezetése nevében kívánt jó szórakozást a résztvevőknek, és a társadalmi együttműködést hangsúlyozta dr. Francsics Ottó az IPA Heves Megyei Szervezetének elnöke is báli megnyitójában.

Lassú Imre népi iparművész kiállításának megnyitója után  a Faatimah Keleti Mozdulatstúdió hastánc bemutatóját láthatták a résztvevők, majd ifj. Gottschalk Róbert retrodisco bemutatója mozdította meg a táncos lábakat.

A Jászapáti Színjátszókör Operett és Musikal slágerturmixa után „Bunyós Pityu” zenés műsora szórakoztatta a bálozókat, akik hajnali négyig haza sem akartak menni

A rendezvény amellett, hogy lehetőséget biztosított a rendőrök egymás közötti találkozójára, bevételéből rendészettörténeti vándorkiállítások költségéhez is hozzájárult.

Képek a rendezvényről: