2012.10.13.

Szabó Zsolt országgyűlési képviselő, Hatvan város polgármestere

Dr. Tóth József országgyűlési képviselő, Tiszanána polgármestere ­

Dr. Dobozi József r. vezérőrnagy,

Dr. Kincses Ildikó r. dandártábornok., az ORFK Igazgatásrendészeti Főosztály vezetője

Az est háziasszonya: Gottschalkné Kis Katalin

A program rövid összefoglalója:

18.30-kor gyülekező

19.00-kor megnyitót és ünnepi köszöntőt mondott: Dr. Francsics Ottó ny.r.ezredes és dr.Tóth József

19.20-kor hevesi amatőr festőművész kiállításának megnyitása, megnyitotta: Dr. Gulyás István tb. Múzeumigazgató

19.30-kor táncbemutatót tartott a Hevesi Sporttánc Egyesület

19.45-kor Gonda László és Báder Ernő előadóművészek műsora

20.30-kor vacsora (előétel: gyümölcs, pogácsa; főétel: aszalt szilvával töltött pulykamell fűszeres hasábburgonyával és uborkasalátával; desszert: túros palacsinta vanília sodóval)

Vacsora után tánc

21.15-től DJ BIRÓ retro diszkó

Tánc közben fellépett és slágerekkel szórakoztatta a vendégeket „ Zsizsi”, és Komáromi Pisti

Képek a rendezvényről: