Székhely: 3360 Heves, Szerelem Alfréd út 25

Egyesületünk számlaszáma: K&H Bank Nyrt.

10402111 – 50485351 – 51541003

Adószám: 18578135-1-10

Meghívó:

Megnyitó beszéd:

2010.07.29.-én Bükkösd Kossuth u.85.sz.alatti Samu Géza Kiállítóhely avatását a Rendőrmúzeum Baráti Körünk

vándorkiállításával kötötték össze a szervezők.

Az eseményen kétszázan vettek részt.

A Kiállítóhely /régi műemlék vízimalom épület felújítását a Bükkösd Holnapért Egyesület segítette és az

egyesület elnöke Ninkóné Györe Valéria volt az esemény háziasszonya. Ünnepi műsort adtak a helyi általános

Iskola tanulói majd a  kiállításunkat megnyitotta Budai Zsolt polgármester és

Pataki István r. őrnagy a Szigetvári Rendőrkapitányság helyettes vezetője.

Dr. Francsics Ottó ny. r. ezredes a Rendőrmúzeum kialakulásáról míg

Dr. Gulyás István ny. r. alezredes .tb. múzeumigazgató a rendvédelem történetéről beszélt.

Végül de nem utolsósorban Tóth Tibor ny.r.ezds. a Baranya megyei Polgárőrszövetség elnöke köszöntötte az

egybegyűlteket és többek között ígéretet adott arra, hogy jövő évben a polgárőrség húszadik évfordulóján szívesen

látná Pécsen az anyagunkat.

Vándorkiállítás megnyitójának képei: