Köszöntőt mondott: Sipos Jánosné polgármester asszony

A kiállítást megnyitotta: Nagy Sándor pv. ezredes pv. főtanácsos,a Heves megyei Katasztrófavédelmi Igazgató

és Szatmári Gyula az OPSZ elnökhelyettese a megnyitón megjelent  Sára Péter r. ezredes r. főtanácsos a Heves megyei Redőrfőkapitány helyettese

Tárlatvezetést és rendvédelmi ismertetést tartott:Dr. Gulyás István nyá. r. alezr. a Rendőrség-történeti Múzeum tb. igazgatója

Aranydiplomát adott át Dr. Francsics Ottó nyá. r. ezredes

A Magyar Rendőrmúzeum Baráti Kör Elnöke

Bodor Róbert,Tóth János, Polacsek Anna és Tóth Csaba részére, akik kimagasló munkájukért kapták a rangos elismerést.

Kiállítás megnyitójának képei: