Lecsőfőző versenyt rendeztünk

2011. év

Korábbi évek hagyományainak megfelelően lecsófőző versenyt hírdetett a Magyar Rendőrmúzeum Baráti Köre Kulturális Egyesület a Heves-i IPA szervezettel közösen.

RENDEZVÉNY HELYE ÉS IDEJE:

2011. július 29. (péntek) 16.00 óra az Erdőtelki Pintér-tanya

Meghívottak voltak:

Magyar Rendőrmúzeum Baráti Köre elnöksége, Heves és Vidéke Bűnmegelőzési Alapítvány kuratóriuma és alapítói, IPA Heves Megyei Szervezete elnöksége és támogatói, Hevesi Kapitányság vezetői, Füzesabonyi, Hevesi Kistérségi Népegészségügyi Intézet képviselői, Magyar Csendőr Bajtársi Egyesület elnöksége és a 19. számú tiszteletbeli csendőrőrs tagjai.

A Lecsófőző verseny zsűri:

Elnök: Dr. Gulyás István

Tagok:

Nagy Sándor

Tóth Csaba

Dr. Francsics Ottó

EREDMÉNYEK:

I. helyezett: Bogyisz lecsó Tóth Familia

II. helyezett: Róka lecsó ÁNTSZ Füzesabony

III. helyezett: Jász lecsó Domoszlai Béla és Pál Attila

Képek a rendezvényről:

Tervezett rendezvényeink 2019. év

2019. évi terveink:

• Az előző évben elkezdett programjaink közül a nagyobbik rendvédelmi kiállítás - amely a polgárőrség és a hadtörténet anyagával van kiegészítve - a kisebbik kiállítás,- amely a rendvédelem és az IPA Heves Megyei Szervezet anyagával és egy komplett csendőr őrszobával van kiegészítve, vándor kiállításként járja az országot.
  • Egyesületünk legfontosabb eseménye a közgyűlés, melyet 2019 április 05én tartunk.
  • 2019 július 9-16 között,7 nap /6 éjszaka/ utazást szervezünk Albániába,szintén az IPA Heves Megyei Szervezettel közösen.
  • 2019. július26.-án lecsófőző versenyt szervezünk.
  • Ebben az évben is támogatjuk az IPA Heves Megyei Szervezete által 2017. augusztus 03-án , Tiszanánán megrendezésre kerülő kerékpár teljesítménytúrát.
  • 2019. október 05.-én szintén az IPA Heves Megyei Szervezettel és az RKSZ-el (Rendészeti Kiképzők Szövetsége) közösen bált szervezünk.
  •  Szervezeti élet keretén belül minden negyedév keretében elnökségi ülést tartunk.