Lecsőfőző versenyt rendeztünk

2011. év

Korábbi évek hagyományainak megfelelően lecsófőző versenyt hírdetett a Magyar Rendőrmúzeum Baráti Köre Kulturális Egyesület a Heves-i IPA szervezettel közösen.

RENDEZVÉNY HELYE ÉS IDEJE:

2011. július 29. (péntek) 16.00 óra az Erdőtelki Pintér-tanya

Meghívottak voltak:

Magyar Rendőrmúzeum Baráti Köre elnöksége, Heves és Vidéke Bűnmegelőzési Alapítvány kuratóriuma és alapítói, IPA Heves Megyei Szervezete elnöksége és támogatói, Hevesi Kapitányság vezetői, Füzesabonyi, Hevesi Kistérségi Népegészségügyi Intézet képviselői, Magyar Csendőr Bajtársi Egyesület elnöksége és a 19. számú tiszteletbeli csendőrőrs tagjai.

A Lecsófőző verseny zsűri:

Elnök: Dr. Gulyás István

Tagok: