Székhely: 3360 Heves, Szerelem Alfréd út 25

Egyesületünk számlaszáma: K&H Bank Nyrt.

10402111 – 50485351 – 51541003

Adószám: 18578135-1-10

XIV. alkalommal került megrendezésre a Heves megyei IPA szervezésében a mountain bike kerékpáros verseny új formában,

72 km-es táv teljesítésével lett meghirdetve, „teljesítmény túra” néven.

Csodálatos táj a Tisza tó és környéke. Kár, hogy ebből nem sokat vehetett észre a 27 kerékpáros.

A teljesítmény túra egy napon egyszerre két kategóriában zajlott le.

Az egyes kategóriában (profi) 6 versenyző indult.

A résztvevők 13 és 64 év közöttiek voltak.

Az abszolút győztes 19 éves, Panal Ádám (BP., Ferencváros)

A kettes kategóriában a legfiatalabb Huszti Dóra, 3 óra 32 perccel teljesítette a távot.

Miután fáradtan beérkeztek a versenyzők, Kisköre polgármestere ingyen strandolással, őzpörkölttel és színvonalas kulturális

műsorral kedveskedett.

A résztvevőknek az oklevelet és IPA pólót Szén József polgármester és Dr. Francsics Ottó, a Heves megyei IPA elnöke adta át.

Külön díjakat kaptak az abszolút győztes, valamint a verseny legidősebb és legfiatalabb résztvevője.

A sikeres verseny lebonyolításáért dicséret illeti a rendezőket és a helyi polgárőrséget.

Képek a rendezvényről:

Tarnaméra Rendőrmúzeum

Cím: 3284 Tarnaméra, Árpád út 12.
Telefon: 06-36/479-514; (április 1. és október 31. között elérhető)
November 1. és március 31. között a Tarnamérai Állandó Kiállítás részlegesen zárva tart, ezért a kiállítás megtekintése ebben az időszakban kizárólag előzetes bejelentkezés alapján lehetséges. A részleges zárva tartás időszakában a Tarnamérai Állandó Kiállítás megtekintéséhez a budapesti Rendőrmúzeum 06-1/477-2183 telefonszámán szükséges bejelentkezni.

Részleges zárva tartás: november 1. és március 31. között a kiállítás megtekintése kizárólag előzetes bejelentkezés alapján lehetséges az alábbi időpontokban:

Kedd: 8.00-12.00
Csütörtök: 8.00-12.00

Tárlatvezető: Pocsai Lászlóné +36 36 479 514

Megközelítés: A Rendőrmúzeum Tarnamérai Állandó Kiállítása Budapesttől kb. 100 km-re található. Budapesttől autóval az M3-as autópályáról a 89-es lehajtónál célszerű lekanyarodni az állandó kiállítás megtekintése céljából.

Tervezett rendezvényeink 2022. év

2022 évi terveink

A HTBKOKKSZ. /Honvéd és Társadalom Baráti Körök Országos Közhasznú Szövetsége/ segítségével létrehozott 1848-as emlékhelynek további karbantartása és az ott tartott ünnepségeken való részvétel is fontos számunkra.

Képviseltetjük magunkat a HTBKOKKSZ áprilisi közgyűlésén majd az augusztus végi országos találkozón.

Július 4-10 között,7nap /6 éjszaka/ utazást szervezünk Dél Lengyelországba, szintén az IPA Heves Megyei Szervezettel közösen.

Szeptember 2.-án  délelőtt a Egyesületünk legfontosabb eseményét a közgyűlést

majd délután a Pintér Tanyán tartjuk a XV. lecsófőző versenyt.

Ebben az évben is támogatjuk az IPA Heves Megyei Szervezete által 2022. szeptember10-én , Tiszanánán megrendezésre kerülő kerékpár teljesítménytúrát.

Október 01.-én szintén az IPA Heves Megyei Szervezettel és az RKSZ-el (Rendészeti Kiképzők Szövetsége)  közösen bált szervezünk./XXX./

Felkészülünk 2023-ra, a Magyar Honvédség 175. évfordulójának méltó

megünneplésére,

Szervezeti élet keretén belül minden negyedév keretében elnökségi ülést tartunk.