Székhely: 3360 Heves, Szerelem Alfréd út 25

Egyesületünk számlaszáma: K&H Bank Nyrt.

10402111 – 50485351 – 51541003

Adószám: 18578135-1-10

A Nemzetközi Rendőrszövetség (IPA) Heves Megyei Szervezete, 1997 óta megszakítás nélkül rendezi meg a hagyományos Tisza-tavi kerékpárversenyét, amelynek helyszíne 2012 óta a Tiszanána-Dinnyéshát területén lévő hangulatos kemping.

A versenyzők két táv közül választhattak: a tóparti verseny résztvevői 21,6 km-t, míg a tókerülő verseny indulói 64 km-t teljesítettek. A kerekesek életkoruk alapján, nyolc korosztályba voltak sorolva. Idén a rövidebbik távon 28-an, míg a hosszabb távon 62-en álltak rajthoz.

A nagy meleg ellenére kiváló eredmények születtek: a rövidebbik távon mind a férfiak, mind pedig a hölgyek abszolút bajnoka 39 percen belül ért célba. A hosszabbik távon hét férfi versenyező érkezett azonos idővel célba, ami 1:47.40 óra volt, míg a legjobb női versenyző 1:56:30 óra alatt teljesítette a távot.

A célba érkezést követően a Zsutai Zsolt és kedves segítői által készített nagyon finom babgulyással lehetett pótolni az elveszített kalóriákat, míg a folyadékot a Horváth József által felajánlott csapolt sörrel lehetett pótolni.

A rendezvény zárásaként minden résztvevő emléklapban, illetve a dobogósok oklevélben és serlegben részesültek.

Képek a rendezvényről:

Összes kép megtekinthető: ITT

Tarnaméra Rendőrmúzeum

Cím: 3284 Tarnaméra, Árpád út 12.
Telefon: 06-36/479-514; (április 1. és október 31. között elérhető)
November 1. és március 31. között a Tarnamérai Állandó Kiállítás részlegesen zárva tart, ezért a kiállítás megtekintése ebben az időszakban kizárólag előzetes bejelentkezés alapján lehetséges. A részleges zárva tartás időszakában a Tarnamérai Állandó Kiállítás megtekintéséhez a budapesti Rendőrmúzeum 06-1/477-2183 telefonszámán szükséges bejelentkezni.

Részleges zárva tartás: november 1. és március 31. között a kiállítás megtekintése kizárólag előzetes bejelentkezés alapján lehetséges az alábbi időpontokban:

Kedd: 8.00-12.00
Csütörtök: 8.00-12.00

Tárlatvezető: Pocsai Lászlóné +36 36 479 514

Megközelítés: A Rendőrmúzeum Tarnamérai Állandó Kiállítása Budapesttől kb. 100 km-re található. Budapesttől autóval az M3-as autópályáról a 89-es lehajtónál célszerű lekanyarodni az állandó kiállítás megtekintése céljából.

Tervezett rendezvényeink 2022. év

2022 évi terveink

A HTBKOKKSZ. /Honvéd és Társadalom Baráti Körök Országos Közhasznú Szövetsége/ segítségével létrehozott 1848-as emlékhelynek további karbantartása és az ott tartott ünnepségeken való részvétel is fontos számunkra.

Képviseltetjük magunkat a HTBKOKKSZ áprilisi közgyűlésén majd az augusztus végi országos találkozón.

Július 4-10 között,7nap /6 éjszaka/ utazást szervezünk Dél Lengyelországba, szintén az IPA Heves Megyei Szervezettel közösen.

Szeptember 2.-án  délelőtt a Egyesületünk legfontosabb eseményét a közgyűlést

majd délután a Pintér Tanyán tartjuk a XV. lecsófőző versenyt.

Ebben az évben is támogatjuk az IPA Heves Megyei Szervezete által 2022. szeptember10-én , Tiszanánán megrendezésre kerülő kerékpár teljesítménytúrát.

Október 01.-én szintén az IPA Heves Megyei Szervezettel és az RKSZ-el (Rendészeti Kiképzők Szövetsége)  közösen bált szervezünk./XXX./

Felkészülünk 2023-ra, a Magyar Honvédség 175. évfordulójának méltó

megünneplésére,

Szervezeti élet keretén belül minden negyedév keretében elnökségi ülést tartunk.