Székhely: 3360 Heves, Szerelem Alfréd út 25

Egyesületünk számlaszáma: K&H Bank Nyrt.

10402111 – 50485351 – 51541003

Adószám: 18578135-1-10

Az előző évek hagyományainak megfelelően a viharokkal tarkított időjárás ellenére lelkes csapatok részvételével került megtartásra a Rendőrmúzeum Baráti Köre Kulturális Egyesület és a Heves-megyei IPA közös rendezésében megtartott XII. lecsófőző verseny.

IPA HEVES MSZ Erdőtelek Pintér-tanya, 2019. július 26.

eredmények

Lovasi József zsűri elnök

Képek a rendezvényről:

Tarnaméra Rendőrmúzeum

Cím: 3284 Tarnaméra, Árpád út 12.
Telefon: 06-36/479-514; (április 1. és október 31. között elérhető)
November 1. és március 31. között a Tarnamérai Állandó Kiállítás részlegesen zárva tart, ezért a kiállítás megtekintése ebben az időszakban kizárólag előzetes bejelentkezés alapján lehetséges. A részleges zárva tartás időszakában a Tarnamérai Állandó Kiállítás megtekintéséhez a budapesti Rendőrmúzeum 06-1/477-2183 telefonszámán szükséges bejelentkezni.

Részleges zárva tartás: november 1. és március 31. között a kiállítás megtekintése kizárólag előzetes bejelentkezés alapján lehetséges az alábbi időpontokban:

Kedd: 8.00-12.00
Csütörtök: 8.00-12.00

Tárlatvezető: Pocsai Lászlóné +36 36 479 514

Megközelítés: A Rendőrmúzeum Tarnamérai Állandó Kiállítása Budapesttől kb. 100 km-re található. Budapesttől autóval az M3-as autópályáról a 89-es lehajtónál célszerű lekanyarodni az állandó kiállítás megtekintése céljából.

• Kedves tagtársam!

A jelenlegi járványhelyzet miatt a jubileumi 30. IPA Bálunkat 2021 október 2-ra halasztottuk.

A várható sztár fellépőnk Bangó Mária,Kossuth díjas,világhírű, cigány és magyar énekes lesz.

Kérem megértéseteket!