Székhely: 3360 Heves, Szerelem Alfréd út 25

Egyesületünk számlaszáma: K&H Bank Nyrt.

10402111 – 50485351 – 51541003

Adószám: 18578135-1-10

2017. július 21-én 6 csapat részvételével megtartotta Egyesületünk az erdőtelki Pintér Tanyán a tízedik bográcsban készült lecsófőző versenyét.

Remek időben jó hangulatban láttak hozzá a csapatok a magyar konyha egyik legjobb ételének a lecsónak az elkészítéséhez.

A hangulatról a hevesi MUCKÓ azaz Seres Barnabás zenész gondoskodott.

Tóth Csaba, mint lecsófőző is bemutatkozott így zsűritagként Hájas László helyettesítette.

Dr. Gulyás István zsűri elnök, dr. Francsics Ottó és Hájas László, mint tagok az alábbiak szerint értékelték a csapatok munkáját, főzés tudományát és az elkészült ételek ízletességét.

Helyezettek:

Első lett:

a pásztói „Muzslai Fakanalasok” csapata

második helyezést ért el:

a „Jászszentandrás-i IPA” egyes számú csapata

míg harmadik az:

Egri Polacsek Anikó által vezetett „Nyári Szeszély” csapat.

Külön díjasok lettek:

a Németh Zita vezette Zalaegerszeg-i „Női Csendőrök”

Tóth Csaba által vezetett Boconád-i „Férfi Csendőrök”

és nem utolsó sorban a „Jászszentandrás-i IPA” második számú csapata.

És végül néhány kép az előkészületekről és a hangulatról:

Tarnaméra Rendőrmúzeum

Cím: 3284 Tarnaméra, Árpád út 12.
Telefon: 06-36/479-514; (április 1. és október 31. között elérhető)
November 1. és március 31. között a Tarnamérai Állandó Kiállítás részlegesen zárva tart, ezért a kiállítás megtekintése ebben az időszakban kizárólag előzetes bejelentkezés alapján lehetséges. A részleges zárva tartás időszakában a Tarnamérai Állandó Kiállítás megtekintéséhez a budapesti Rendőrmúzeum 06-1/477-2183 telefonszámán szükséges bejelentkezni.

Részleges zárva tartás: november 1. és március 31. között a kiállítás megtekintése kizárólag előzetes bejelentkezés alapján lehetséges az alábbi időpontokban:

Kedd: 8.00-12.00
Csütörtök: 8.00-12.00

Tárlatvezető: Pocsai Lászlóné +36 36 479 514

Megközelítés: A Rendőrmúzeum Tarnamérai Állandó Kiállítása Budapesttől kb. 100 km-re található. Budapesttől autóval az M3-as autópályáról a 89-es lehajtónál célszerű lekanyarodni az állandó kiállítás megtekintése céljából.

• Kedves tagtársam!

A jelenlegi járványhelyzet miatt a jubileumi 30. IPA Bálunkat 2021 október 2-ra halasztottuk.

A várható sztár fellépőnk Bangó Mária,Kossuth díjas,világhírű, cigány és magyar énekes lesz.

Kérem megértéseteket!