HONVÉDELMI MINISZTÉRIUM 1956-OS KÖZPONTI MEGEMLÉKEZŐ ÜNNEPSÉG. STEFÁNIA PALOTA /OVÁL/ TEREM. BUDAPEST. 2016. OKTÓBER.20. 14 óra 30 perckor. " ÉLJEN A MAGYAR  SZABADSÁG! ÉLJEN A HAZA!"   KÖSZÖNTŐT MONDTA, A HONVÉDELMI MINISZTER HELYETES. VARGA TIBOR ÁLLAMTITKÁR Úr! Köszöntőt követően kitüntetéseket és elismeréseket adott át többek között tagtársunknak:

TIMÁR FERENC Úrnak. a HONVÉDELEMÉRT KITÜNTETŐ CÍM

II. fokozatát

adományozta

Az elismeréshez gratulálunk!

Duke Vitéz Lovag Tímár Ferenc tagtársunkat 2017.04.20-án

a SZENT GYÖRGY LOVAGREND lovagjává avatták.

Gratulálunk!