Pénteken 2014.08.01-én délután 13 órakor a "Polgárőrség, valamint a rendvédelmi szervek történelme és egy kis hadtörténet" címmel nyílt kiállítás egyesületünk szervezésében Kisvárdán, a Polgármesteri Hivatal Konferencia Központjában.

A rendező szervezeteket köszöntötte Dr. Barnai Sándor r.alezredes, a kisvárdai rendőrkapitányság vezetője, a kiállítást megnyitotta Dr.Tarcsa Csaba r.dandártábornok, a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság vezetője.

Tárlatvezetést tartott Dr. Gulyás István tiszteletbeli r. alezredes, a Rendőrség-Történeti Múzeum Tb. igazgatója.

A kiállítás megtekinthető 2014. augusztus 22-ig.