„A magyar rendvédelem története” címmel nyílt kiállítás 2014. június 23-án Veszprémben, a rendőr-főkapitányság aulájában. A tárlatot Némedi Lajos Veszprém Megyei Jogú Város alpolgármestere nyitotta meg, majd dr. Francsics Ottó nyugállományú r. ezredes, a Magyar Rendőrmúzeum Baráti Köre Kulturális Egyesület elnöke mondott köszöntőt. Ezt követően dr. Gulyás István, a múzeum tiszteletbeli igazgatója beszélt a gazdag gyűjteményről, a bemutatott tárgyi emlékek történeti hátteréről.

Forrás: police.hu

Hasonló oklevél elismerésbe részesült Dr Gulyás István is.
A tárlat 2014. augusztus 31-ig látható a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság aulájában.