2009.03.15-én a helyi művelődési házban 11.30 órai kezdettel nyílt meg a kiállítás, aktuális helyszínen 2009.04.24-ig lesz látható.

Ünnepi beszédet mondott: Dr. Nagy Andor országgyűlési képviselő

Kiállítást megnyitotta:

Juhász István rendőr ezredes

A rendőrmúzeumot bemutatta:                                                                Tárlatvezetést tartott:

Dr. Francsics Ottó ny. r. ezredes                                        Dr. Gulyás István ny. r. alezredes

a Magyar Rendőrmúzeum Baráti Kör elnöke                  A Rendőrség-történeti Múzeum tb. igazgatója

Vándorkiállítás képei: