November 26.-án Rajkán a Faluházban 14 órai kezdettel volt az  Rendvédelmi kiállítás megnyitója.

Ünnepi beszédet mondott Bazsó Lajos Rajka polgármestere,

a kiállítást megnyitotta Németh Lajos rendőr ezredes

a Győr-Moson Sopron megyei Rendőr-főkapitányság Rendészeti Igazgatója

A rendőrmúzeumot bemutatta:                                                                   Tárlatvezetést tartott:

Dr. Francsics Ottó ny. r. ezredes                                                        Dr. Gulyás István ny. r. alezredes

a Magyar Rendőrmúzeum Baráti Kör elnöke                                                            A Rendőrség-történeti Múzeum tb. igazgatója

Vándorkiállítás képei: