A MISKOLCI RENDÉSZETI SZAKKÖZÉPISKOLA, AZ ORSZÁGOS POLGÁRŐR SZÖVETSÉG ÉS A MAGYAR RENDŐRMÚZEUM BARÁTI KÖRE

"A POLGÁRŐRSÉG, RENDVÉDELEM ÉS HADTÖRTÉNET RELIKVIÁI"

címmel megnyitotta kiállítását 2008.11.13-án a

átriumában.

Az ünnepség megnyitása kapcsán köszöntőt mondott:

Bagi István r. ezredes

a Miskolci Rendészeti Szakközépiskola igazgatója

a kiállítást megnyitotta:

Dr. Turi András

az Igazságügyi és Rendészeti Minisztérium rendészeti szakállamtitkára.

A megnyitást követően tárlatvezetést és rendvédelmi ismertetőt tartott:

Dr. Gulyás István

ny. rendőr alezredes a Rendőrség-történeti Múzeum tb. igazgatója.

Az ismertető után Dr. Francsics Ottó

ny. rendőr ezredes a Magyar Rendőrmúzeum Baráti Kör elnöke emléktárgyakat adott át a vendégeknek.

Megnyitó képei: