A Magyar Rendőrmúzeum Baráti Köre és az IPA Magyar Szekció Heves Megyei Szervezete 20. jótékonysági báljának megtartására 2010. október 09-én az Aranykehely Étterem és Rendezvényházban került sor.

A bál védnökei voltak:

- Dr. Pintér Sándor – Belügyminiszter          fővédnök

- Dr. Balás István - Heves Megyei Közigazgatási Hivatal vezetője

- Dr. Dobozi József r. vezérőrnagy ORFK Köztársasági Őrezred parancsnoka

- Dr. Kincses Ildikó r. ddtbk., az ORFK Igazgatásrendészeti Főosztály vezetője

- Dr. Tóth József - országgyűlési képviselő

- Nagy Sándor pv. ezredes – a Heves Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság igazgatója

- Német Lajos - IPA Magyar Szekciójának elnöke

- Valenta László BM. Ellenőrzési Főosztály vezetője

Az est háziasszonya volt: Gottschalkné Kis Katalin

P R O G R A M

18.30-kor gyülekező

19.00-kor megnyitót és ünnepi köszöntőt mondott  Dr. Francsics Ottó

19.20-kor Paksi Piroska hevesi amatőr festőművész kiállításának megnyitója,

megnyitotta Dr. Gulyás István tb. múzeumigazgató

19.40 hastánc és gyermektánc bemutató

Az est folyamán a zenét szolgáltatta Teplán Sándor és zenész barátai Karncslapújtőről

20.00 vacsora (svédasztal: előétel gyümölcs, pogácsa, főétel: harcsapaprikás galuskával, sajttal, sonkával töltött csirkemell vegyes körettel, Laci pecsenye vegyes körettel, vegyes saláta és csemege uborka, desszert: somlói galuska; éjfélkor hidegtál)

Vacsora után tánc

21.15 Deák Béla tárogatóművész, Teplán Sándor nótaénekes és Lantos Sándor harmonikás műsora

Tánc, szórakozás

Rendezvény kapcsán az Egyesület vezetői köszöntötték dr. Kincses Ildikó rendőr tábornokot , Magyarország egyetlen női rendőr tábornokát.

Képek a rendezvényről: