Lecsófőző fesztivál

2013.07.26.-án 7 csapat részvételével lecsófőző versenyt rendeztünk, hogy a magyar hagyományos ételeket népszerűsítjük .A zsűri elnöke Dr. Gulyás István. Tagjai :Dr. Francsics Ottó ,Riba Attila és Tóth Csaba. Az ételeket színűk, illatuk, összetételük, íz harmóniájuk és állaguk alapján 1-10 pontig értékelte zsűri. Az eredményhirdetés után baráti beszélgetéssel és tánccal fejeztük be a rendezvényt. Véleményem mindenki nyert az ott jelen lévők között, ha nem is érmet, hanem jó kedvet. Az eredményhirdetésen az a paradox helyzet ált elő hogy két csapatnak azonos pontjai voltak, és így lett két második helyezett.

Helyezettek

I. Marcsi lecsója                    (Csapatvezető: Balogh Mária)

II. Reform Lecsó                  (Csapatvezető: Polacsek Anna)

II.Felvidéki lecsó                   (Csapatvezető: Luda Miklós)