Örömteli Békés Újesztendőt kívánva mellékelem a 2018 évi IPA kirándulásunk program tervezetét!
Ez volt anyagilag és tartalmilag is a legjobb ajánlat.
Mint látjátok a fakultatív programok ára a 2017 évi de nagyságrendileg nem fog drámaian változni.
Ha összeadjátok a kalkulált árakat úgy 262050 ft. az összköltség , két ágyas szobákkal, félpanzióval és a mellékelt programmal,stb.
Minél előbb választ kell adnunk ,hogy a csoportkedvezményt ígénybevéve részt vegyünk e a programon.
A foglaláshoz egy összegben 124800 ft.-t kell befizetni fejenként./repülőjegy,stornó biztosítás és a részvételi díj, félpanzió,vízum díj 40%-a/

2018 január 19.-ig.

A fakultatív programokra később kell jelentkezni és fizetni.

Bármilyen kérdésetek van hívjátok Csáki Melindát/ Egerben az Agria Parkban a Neckermann Utazási Iroda Vezetőjét – helyi szám : +36 36 427018

Tehát a fenti feltételekkel jelezzetek vissza !

Program: