A Rendőrmúzeum Baráti Köre Kulturális Egyesület tagjai meghívást kaptak az USA Florida államba megrendezésre került Nemzetközi Rendvédelmi Komferenciára.

Képek a látoratásról:

NASA központ meglátogatása:

Látogatás a Florida állam Seniola megye főseriffjénél és látogatás egy amerikai börtönben:

Szállás Twin Motel Juhász Imre és Elizabeth asszony szállodája:

Vitéz Kiss Gábor vendéglátónknál:

Látogatás a Sarasota-i cirkuszmúzeumban:

Látogatás Vitéz Bánkuty Géza gyárában:

Rendvédelmi Konferencia a venice-i Magyar Házban

2002. február 14-17.