A Magyar Rendőrmúzeum Baráti Köre Elnöke meghívója kapcsán 2015. április 10-én 14 órai kezdettel az Erdőtelki Pintér Tanyán megrendezett állófogadással egybekötött közgyűlést tartottunk.

A közgyűlés a meghívóban szereplő időpontban nem volt határozatképes (nem volt  meg a taglétszám 50%.-a +1 fő) így a közgyűlést 2015 április 10.-én 15 órai kezdettel, ugyanazon napirendi pontokkal került megtartásra.

Napirenden szerepelt:

Az ülés megkezdése előtt jegyzőkönyvvezető és a jegyzőkönyvet hitelesítő két tag megválasztására került sor.

1. Az elnökség beszámolója 2014. évi tevékenységről és pénzügyi helyzetéről Előadó: Dr. Francsics Ottó
  2. A számvizsgáló elnökének előterjesztése a 2014. évi pénzügyi tevékenység ellenőrzéséről. Előadó: A számvizsgáló bizottság elnöke Tóth Csaba
  3. A 2014. évi vándorkiállításokról beszámoló. Előadó: Dr. Gulyás István
  4. Egyebek, tagfelvétel új tagok részére az igazolványok átadása, alapító tagunk halála kapcsán relikviái átadása a múzeum részére