2014. április 11-én 14 órai kezdettel az Erdőtelki Pintér Tanyán

közgyűlést tartottunk.

A közgyűlés keretében az elnökség nevében Dr. Francsics Ottó elnök beszámolt az egyesület 2013. évi tevékenységéről és pénzügyi helyzetéről.

Dr. Gulyás István alelnök beszámolt a 2013. évi vándorkiállítások tapasztalatairól.

Tóth Csaba a számvizsgáló bizottság elnöke tájékoztatta a résztvevőket az egyesület törvényes és   alapszabály szerű működéséről és a pénzügyi tevékenység ellenőrzés tapasztalatairól.

A beszámolókat a közgyűlésen megjelent tagok tartózkodás és ellenszavazat nélkül elfogadták.

Az új

Polgári Törvénykönyről szólló -2013. évi V. törvény-

alapján szükségessé vált az egyesület alapszabályának a megváltoztatása.

Az elnök előterjesztésében ismertetett alapszabályt a megjelentek elfogadták.

Az elnökség a Ptk. illetve az ennek szellemében elkészített alapszabályban foglaltaknak megfelelően lemondott. A lemondást követően Deli Miklós jelölőbizottság elnökének előterjesztését követően sor került az új elnökség

Dr. Francsics Ottó

Dr. Gulyás István és

Hájas László megválasztására.