Tartalomjegyzék

gy11gy6

ELISMERÉSBEN RÉSZESÜLTEK

7/2001. sz. határozat: A Heves és Vidéke Bűnmegelőzési Alapítvány, valamint a Magyar Rendőrmúzeum Baráti Köre Kulturális Egyesület Arany Diplomát és a Magyar Rendőrmúzeumért emlékérmet alapít.

a MAGYAR RENDŐRMÚZEUMÉRT EMLÉKÉRMESEINK:

Ssz: Név: Titulus: Adományozás ideje:
1 Dr. Gulyás István Egyesületünk alelnöke 2001.08.31.
2 Dr. Francsics Ottó Egyesületünk elnöke 2001.08.31.

AZ ELSŐ ARANYDIPLOMA ÁTADÓ ÜNNEPSÉG KÉPEI

(TARNAMÉRA ALMÁSY KASTÉLY 2001.08.31.)

Tervezett rendezvényeink 2019. év

2019. évi terveink:

• Az előző évben elkezdett programjaink közül a nagyobbik rendvédelmi kiállítás - amely a polgárőrség és a hadtörténet anyagával van kiegészítve - a kisebbik kiállítás,- amely a rendvédelem és az IPA Heves Megyei Szervezet anyagával és egy komplett csendőr őrszobával van kiegészítve, vándor kiállításként járja az országot.
  • Egyesületünk legfontosabb eseménye a közgyűlés, melyet 2019 április 05én tartunk.
  • 2019 július 9-16 között,7 nap /6 éjszaka/ utazást szervezünk Albániába,szintén az IPA Heves Megyei Szervezettel közösen.
  • 2019. július26.-án lecsófőző versenyt szervezünk.
  • Ebben az évben is támogatjuk az IPA Heves Megyei Szervezete által 2017. augusztus 03-án , Tiszanánán megrendezésre kerülő kerékpár teljesítménytúrát.
  • 2019. október 05.-én szintén az IPA Heves Megyei Szervezettel és az RKSZ-el (Rendészeti Kiképzők Szövetsége) közösen bált szervezünk.
  •  Szervezeti élet keretén belül minden negyedév keretében elnökségi ülést tartunk.